Opłatki i świece w naszych domach

W II Niedzielę Adwentu po Mszach Świętych w naszym kościele będzie możliwość zakupienia opłatków i świec na stół wigilijny. Całkowity dochód przeznaczony będzie na przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących rodzin z naszej parafii.

Początek Adwentu

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Jest to czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W związku z tym zapraszamy wszystkich na msze roratnie, które odprawiane będą od poniedziałku do soboty o godz. 6:30.

Święto ministrantów

W minioną niedzielę obchodziliśmy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to jednocześnie patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Podczas Mszy Świętej o godz. 11:00 do grona ministrantów przyjętych zostało 8 kandydatów, którym życzymy wytrwania w służbie.

Bądź z nami online

Od początku października bieżącego roku Msze Święte niedzielne odprawiane w naszym kościele można na żywo śledzić w Internecie. Zachęcamy przede wszystkim osoby starsze do pozostania w domu i uczestnictwa w Eucharystii poprzez nasze transmisje.