III Niedziela Adwentu – 13 grudnia 2020 r.

1. W niedzielę po każdej Mszy Świętej zbieramy trwałe produkty żywnościowe dla potrzebujących rodzin z naszej parafii. Dziękujemy za wszelkie ofiary i chęć dzielenia się z innymi.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. W najbliższym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 księża naszej parafii będę pełnili dyżury w konfesjonale. Zachęcamy do skorzystania z okazji do spowiedzi.
  4. Przy wyjściu z kościoła jest możliwość nabycia świec na stół wigilijny. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla potrzebujących rodzin z naszej parafii.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Karolina Stefanik oraz śp. Antoni Wtorek