I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2020 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski. Przeżyjemy go pod hasłem: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. Zachęcamy do udziału w Roratach, które będą odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 6:30.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie poświecenie opłatków, które będą do nabycia w zakrystii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na cele parafialne.
  3. W poniedziałek obchodzimy Święto św. Andrzeja Apostoła.
  4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi na pół godziny przed każdą Mszą św. Dzieci zapraszamy na godz. 16:30.
  5. W drugą niedzielę Adwentu, przypada Dzień Modlitw i Pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: śp. Joanna Nowak.